מתמטיקאים

קו זמן תמונות כסף בולים סקיצה חיפוש

Emil Leon Post

תאריך לידה:

מקום לידה:

תאריך מוות:

מקום המוות:

11 Feb 1897

Augustów, Russian Empire (now Poland)

21 April 1954

New York, USA

מצגת
לב - תרגום אוטומטי של גירסה אנגלית

אמיל פוסט זה היה אבא ארנולד שליחת ואמו פרל פוסט. ארנולד ו פרל היו יהודים פולנית והבן שלהם, אמיל נולדה ברוסית הנשלט פולין ביליתי את שבע השנים הראשונות של החיים שלו שם. המשפחה היגרו לארצות הברית במאי 1904 מחפש חיים טובים יותר, ולהגדיר את דף הבית בניו יורק.

אמיל היה בהיר הבלתי רגיל של הילד אבל היה אחד בחייו של אסון גדול. כשהוא היה ילד הוא איבד זרוע של תאונה לנכים אבל זה היה אחד טיפל בו היטב. הוא נאלץ להתמודד עם בעיות נפשיות שלו מבוגרים החיים אשר היתה לו השפעה על devastating, ההופכים את הבעיה גופנית בהקניית איבדו של הזרוע נראה די תפל בהשוואה.

היה חופשי משני בתי הספר זמין מוכשר במיוחד עבור ילדים בניו יורק. זה היה בבית ספר תיכון Townsend Harris שבו היא נמצאת על אותו אתר כמו במכללה של עיריית ניו יורק. לאחר לימודיו את High School שליחת נשאר זהה כפי בקמפוס הוא המשיך את לימודיו בבית עיר קולג '.

עכשיו אנחנו חושבים על שליחת בתור לוגיקן מתימטי אבל הנושא הראשון אשר נמשך לו היה אסטרונומיה. בעוד הלומדים במכללה של עיריית ניו יורק הוא למד מתמטיקה אבל יש מעט לחתום בשלב זה, במיוחד שהוא נמשך כלפי ההיגיון. בעת סטודנט לתואר ראשון במכללה הוא כתב את העיתון הראשון שהיה על generalised גזירה. השאלה שהוא שאל הייתה מרתקת אחת: מה עושה את הבדלי מפעיל D n, כאשר n הוא מתכוון לא שלם? למרות שנכתבו בעת שהוא היה סטודנט לתואר ראשון, שליחת לא להגיש את הנייר של האגודה האמריקאית מתמטית עד 1923 וזה היה סוף סוף לא פורסם עד 1930. האם זה באמת חשוב להכיל הרעיון, עבור בעיתון הודעה חשובה התוצאה מוכיחה על inverting לשנות את Laplace. זה הופיע זמן קצר לאחר פרסום הודעה של מסיבת הסיום שלו עם התואר הראשון שלו, היה bs אשר העניקה את העיר על ידי מכללת 1917.

לאחר לימודיו עם התואר הראשון שלו, התחיל פוסט שלאחר התואר מחקר באוניברסיטת קולומביה. אירוע משמעותי עבור הקריירה של פוסט היה פרסום של ראסל ו וייטהד 's Principia Mathematica. הראשון בנפח Principia Mathematica פורסם בשנת 1910, השני בשנת 1912, והשלישי בשנת 1913. כאשר פוסט החל את לימודי מוסמכים זה היה מרגש פרוייקט חדש והצגה השתתפו קסיוס J Keyser של הסמינר בשעה קולומביה אשר למדה את Principia Mathematica. פוסט הוענק התואר של בוקר בשנת 1918 ושל Ph.D. בשנת 1920. הדוקטורט שלו הגמר היה על לוגיקה מתמטית, וכן נדון העניין לעומק בין רגע, אבל קודם תן לנו לציין כי פרסם כתבה שנייה נייר בתור שלאחר התואר הראשון, אשר פורסם לפני העיתון הראשון שלו, וגם זה היה קצר על העבודה של המשוואה הפונקציונלית את פונקציית גמא.

כעת אנו פונים של פוסט דוקטורט עבודת דוקטורט, בה הוא הוכיח את השלמות ועל עקביות של propositional חצץ תיאר את Principia Mathematica לפי הטבלה מציגה את האמת השיטה. אחר כך הוא generalised שיטת טבלת האמת שלו, שהייתה מבוססת על שני ערכים "נכון" ו "שקר", כדי שיטה שבה היו מספר שרירותי סופית של ערכי האמת. האחרון, ואולי הכי מדהים, רעיון חדש אשר הציג פוסט דוקטורט שלו זה לתת מסגרת ההיגיון של מערכות כמו מערכות מסקנה סופית מבוסס על תהליך של מניפולציה של סמלים. מערכת כזו של ההגיון שליחת הצעת מייצרת, במונחים של היום, א recursively enumerable קבוצה של מילים על אלפבית סופית. זה יהיה הוגן לומר כי פוסט דוקטורט סימנים של תחילת הוכחה התיאוריה.

לאחר קבלת הדוקטורט שלו, הלך עד פוסט אוניברסיטת פרינסטון לשנה כפי Proctor עמית. הוא חזר ואת אוניברסיטת קולומביה, זמן קצר אחרי זה, הוא היה הראשון שלו התקף של מחלה שהייתה כדי לחזור חלילה לאורך הקריירה שלו ולהגביל את מה שהוא עשוי השיגו. כפי שכותב דייוויס ב:

הוא סבל כל החיים שלו למבוגרים crippling שגעוני מ-depressive המחלה בכל פעם כאשר אין תרופה שהייתה זמינה עבור טיפול זה כאב.

בשנת 1924 פרסם את הלך קורנל אבל שוב חלתה. Resumed הוא עובד בתור מורה בתיכון בניו יורק בשנת 1927. הוא נשוי גרטרוד סינגר ב 1929 והם היו ילד אחד, בת Phyllis. לאחר מכן, בשנת 1932 הוא מונה את סיטי קולג '. הוא עזב קצר לאחר לאיית, שוב נאבקים עם מחלת נפש, אבל שלוש שנים מאוחר יותר חזר ביליתי ואת שאר החיים שלו שם. באותה עיר קולג לטעון את ההוראה היה אחראי 16 שעות בשבוע שבו עשוי למצוא זמן מחקר מאוד קשה. גם אנשי הצוות אין כל משרדי שלהם, אולם הם הכניסו כל אחת בחדר עם שולחן אחד גדול במרכז. שליחת בחרו לעבוד בבית, אבל הילד צעירות עם זה לשים את המשפחה על מתיחות. פוסט של הבת Phyllis מאוחר יותר הסביר איך החיים שלה היו גרטרוד שליחת נאבקו כדי לתת לבעלה הזדמנות להקדיש זמן כדי לחקור:

אבא שלי היה גאון; אמא שלי היתה סנט ... חוץ מזה הקלדת מכתבי המלצה, גם אמא שלי הקלדת כתבי היד של אבא שלי ובתכתובת ... גם אמא שלי היתה אחת את כל מי טיפל בנושאים פיננסיים ... היא הייתה המאגר ב חיי היומיום, כי מותר לאבא שלי להקדיש את תשומת הלב אל המתמטיקה (כמו גם את מגוון האינטרסים של ענייני העולם המודרני). האם הוא מושלם יש כל כך הרבה בלעדיה? אני קודם כל, לא חושב כך.

פוסט של מוות מוקדם בגיל 57 היה ללא ספק תוצאה ישירה של טיפול הוא קיבל את מחלת נפש. באותו זמן כזה שגעוני-depressive מחלות קיבלו טיפול רפואי עם טיפול בהלם חשמלי. זה היה מחריד מחריד של טיפול המחלה ואחד מה שגרם נהדר מצוקה. זה היה מבוסס על שום דבר יותר טוב מאשר את העובדה כי לאחר חולים קיבלו טיפול זה היו הרבה תקופות של מצבי הנפשי יותר נורמלי. שליחת קיבל את הטיפול ב חשמל בכמה הזדמנויות וזה היה כשהיה נפשי במוסד, זמן קצר לאחר קבלת חשמלי shocks, כי הוא סבל מהתקף לב ומת.

ההצגה הטובה ביותר הידוע עבור עבודתו על polyadic קבוצות, recursively enumerable ערכות, ובין רמות של unsolvability, כמו גם על תרומתו של unsolvability קומבינטורית של בעיות במתמטיקה. הוא הציג את העקרונות של השלמות ועל עקביות בתוך הנייר שולחן האמת, אשר פיתחה שיטות עבודה של דוקטורנט הגמר שלו. שיטות אלה הוא המיוחסים לו מורה בבית קולומביה, ג 'יי Keyser, ולא צ' ארלס Peirce ו-E היה Schröder כפי שנעשה בעבר. ב 1920s שליחת הוכיח תוצאות דומות לאלו אשר גדל, ואת כנסיית טיורינג גילו מאוחר יותר, אבל הוא לא לפרסם אותן. הוא הסיבה שהוא לא היה לפרסם משום שחשו כי הוא 'ניתוח' היה הכרחי כדי לקבל הסכמה. הוא כתב:

את נכונות התוצאה של זה היא ברורה לחלוטין תלויה מהימנות של ניתוח שמוביל generalisation לעיל ... ביסודו הוא חלש שלו הסתמכות על ההיגיון של Principia Mathematica ... עבור מכלול מלא של ניתוח צריכה להיות של כל נתון אפשרי דרכים שבה המוח האנושי יכול להגדיר סופית של תהליכי יצירת רצפים.

הוא גם עשה מחקר מתימטי של Lukasiewicz זה שלוש מוערך ההיגיון. בסביבות השעה זה הזמן שלו הוא כתב יומן:

אני ללמוד מתמטיקה כמו מוצר של המוח האנושי ולא מוחלט.

כאשר גדל פרסם את משפטי אי שלמות בשנת 1931, פרסם realised שהוא חיכה יותר מדי זמן כדי לפרסם את מה שהוא היה הוכחה וכי כעת את כל האשראי היה ללכת גדל. In a גלויה נכתבים גדל בשנת 1938, רק אחרי שהם נפגשו בפעם הראשונה, פרסם כתב:

... במשך חמש עשרה שנים אני חשבתי ברחבי נשא של להדהים את העולם עם מתמטית הרעיונות שלי לא שגרתי, של פגישות בעיקר את האיש האחראי על זה חלום של עפיפה אלא נשאו אותי משם. מכיוון שאתה מעוניין נראה לי דרך הגעתו של התפתחויות אלה חדשות אולי כנסיית יכול להראות לך מכתב ארוך כתבתי לו עליהם. לגבי כל הטענות אני עלול להפוך אולי הכי טוב שאני יכול לומר הוא כי הייתי הוכיח גדל הוא משפט ב 1921 - היה הייתי גדל.

בשנת מעקב מכתב שנכתב למחרת הוא כותב:

... אחרי כל זה לא רעיונות אבל הביצוע של רעיונות המהווים סימן של גדלות.

בשנת 1936 הוא הציע כעת הוא מה שנקרא פוסט המכונה, סוג של אוטומט אשר predates את הרעיון של תוכנית אשר פון נוימן למד ב 1946. בשנת 1941 הוא כתב:

... חשיבה מתמטית היא, ויש, בעצם יצירתי ...

אבל הוא אמר שיש מגבלות ההיגיון ואת סמלי הוא:

... שאין לערער את האמצעים לחשיפת ופיתוח מגבלות אלו.

לכתוב את המילה הראה כי הבעיה עבור recursively מסיס semigroups היה בשנת 1947, כדי לתת פתרון לבעיה שהיה הנשקף בשנת 1914 על ידי Thue.

Quine, במכתב שנכתב בשנת 1954 לאחר מותו של פוסט, אמר:

הוכחת תיאוריה מודרנית, בדומה המודרני ואת התיאוריה של מכונת חישוב, לתלות על רעיון של פונקציה רקורסיבית. זה רעיון חשוב theoretic מספר ... נתגלה באופן עצמאי ... ארבעה מתמטיקאים, ואחד של אלה היה פוסט. לאחר העבודה על ידי שליחת היה מועיל כדי להמשיך את ההתקדמות של התיאוריה רקורסיבית של פונקציות.

בשנת 1972 הוסיף Quine:

התיאוריה של רקורסיבית של פונקציות שליחת אשר היה cofounder עכשיו הוא כמעט כפול של כ הישן כאשר כתבתי מכתב זה. איזה שדה פורה יש לו הוכחה להיות.

את האופן שבו מתנהל שליחת שיעורים שלו לעבר עיר קולג 'היה, בלשון המעטה, בלתי רגיל. דייויס השתתפו כזה שיעורים במכללה של עיריית ניו יורק בזמן מאוחר 1940s, ותוך שהוא נותן לנו תמונה ברורה:

פוסט של השיעורים היו tautly מאורגן ענייני. בכל תקופה היה להתחיל עם תלמיד recitations המכסים בעיות של הוכחות משפטי מיום של המשימה. אלו היו כנראה העביר מחוץ באקראי והייתי חייב להיות לשים על blackboard ללא סיוע של הלימוד או הערות. אבוי betide מסכן את התלמיד שהיה unprepared. הוא (או היא לעיתים רחוקות) היו צריכים להתמודד עם פוסט של "יותר מאשר כעס נראה צער". לעומת זאת, היה לדקלם את התלמידים על העבודה שלהם. לאחר מכן, יהיה לרדת פוסט שלו 3 של 5 קלפים ולהסביר שונים בסדר נקודות. הסיווג יהיה הצלחה אם הוא סיים את הכרטיס האחרון ממש כמו צלצל הפעמון. לשאלות הכיתה היו discouraged: לא היתה כל הזמן. למרבה הפלא, inelastic הפדגוגית שיטות אלה היו מוצלחים ביותר, והצגה היה מאוד פופולארי מורה.

פול לימד Chessin נזכר להיות על ידי שליחת בניו יורק בשנת 1943 כ:

אני זוכר שהוא היה נמוך קצר מי הבחור תמיד לבושים חליפה חתיכת בן שלוש, ריק שרוול tucked בזהירות בצד suitcoat לתוך הכיס. הוא היה לצעוד בעקביות למעלה ולמטה לפני blackboard, דיבור ברור, נמרץ ההצעות שלו. הוא היה לעתים קרובות, לפתע להסתחרר סביב על מנת להתמודד עם לוח, גיר ביד, לכתוב. תנועה זו תמיד נטו להשתחרר ממנה כי שרוול עוגן עד סוף סוף (כדי הסיוע של הכיתה) היא flapped loosely על כתפיה אולי בתור. זה חופש תנועה נראה לנו לשחרר את חושבת שהוא lectured.

לבסוף, אנו נותנים זה מאוד בסדר מחווה ל פוסט מ דייויס:

פוסט של משמעות transcends את תרומתם המדעית, כמו אלה היו חשובים. הוא נשאר על השראה, כמו גם עבור הדרך בה הוא overcame שלו שעלול crippling נכות נפשית, קול ייחודי שלו, וכן את המשך דבקות במטרה כדי מדעים מדויקים תלמידיו.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland